053 | DÍVKA
SVOLINSKÝ Karel (1896 – 1986)
- vyvolávací cena: 100 CZK
- Letní online aukce 2022 (25.8.)
Kolorovaný linoryt na papíře, 22,9 x 13,3 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole Svolinský.